Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jó a Battlefield 3...

Miért nem jó a Battlefield 3 multija?

Figyelt kérdés
A játék eredeti, megvettem. régóta meg van de csak single playereztem, újra telepítettük a gépet, újra rá a battlefield 3 mat és most szerettem volna multizni de amikor rámegyek kiad valami battlelogot és nincs tovább... :(

2014. febr. 9. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom mit vagy ezen meglepődve. a Battlelog-on lehet kiválasztani a szervereket amin játszani szeretnél. már nincs integrálva bele a multiplayer menü mint a régebbi játékokban itt már böngészőből futtatható
2014. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig is Battleloggal működött, eddig mégis hogy játszottál?
2014. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig csak rá kellett menni az Origin-re,---->játék---->és indult is a játék, de nem volt lehetőség multiplayerben játszani...
2014. márc. 5. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom vn origin fiókod. mikor kiadja a batlelogot a böngésződben ott kell bejelentkezni majd felül lesz egy narancssárga nyíl ami a plugin-eket tartalmazza ami kell a böngészőhöz ezt letölti föltelepíti és már játszhatsz is online amit a böngészőben a battlelogon tudsz kiválasztani valamint a szerót is. Szerintem elég egyszerű de ha nem értessz hozzá akkor szólj egy ismerősödnek akinek megvan vagy keress egy videót a Youtube-on mert biztos van ilyen
2014. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nagyon is értek hozzá, de az a probléma hogy nem tudok bejelentkezni battlelog-ra azzal az e-mail címmel és jelszóval amivel az originbe tudok... próbáltam a felhasználó nevet az e-mail cím helyett de semmi sem jó :(
2014. márc. 8. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:

"de amikor rámegyek kiad valami battlelogot"


Valóban nagyon érthetsz hozzá :)


Ez esetben írni kell az EA supportnak. én a Battlefield 2-met váltattam be digitális kiadásra és nagyon segítőkészek voltak. neked is javaslom hogy keresd fel az Elektronic Arts magyar kirendeltségét bizosan segíteni fognak.

2014. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!