Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy miután...

Miért van az, hogy miután kimentem a photoshoban készített logót, a színek elfolynak?

Figyelt kérdés

Konkrétan arról van szó, hogy amikor megnyitom a képet, minden rendben ( a kép tűéles és a színek is élénkek, mint a programban a kimentés előtt), de pl. beállítom háttérképnek és rögtön leromlik a minősége. ( a kép életlenebb lesz és a színek is elvesztik az élénkségüket, elfolynak, elmosottá válnak) Valamint ugyanez a helyzet, ha pl. feltöltöm őket Facebookra, a minőség ott is leromlik, akár csak a fent említett háttérkép esetben.

Az egyik haverom által készített logó viszont,(szintén photoshoppal) nem így viselkedik, mind a két esetben megőrzi a tökéletes minőségét. Mi lehet a Gond?



2014. febr. 11. 09:16
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Nekem fenn sincs a Catalyst...

amúgy a VGA: IntelŸ HD Graphics, ha ez segít vmit

(1éves gép)

2014. febr. 13. 20:55
 22/28 csacsi2 ***** válasza:

annak a vezérlőjét nem ismerem, keresd a 3d -beállításokban:

[link]

2014. febr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Most minden plafonon van: [link]
2014. febr. 14. 14:55
 24/28 csacsi2 ***** válasza:
szerintem nem alapvető módban megjelennek a speciális beállítások is mint API,3D....
2014. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Részletes módban végeztem el a beállításokat, csak véletlenül ezt printeltem... a 3D-t is felhúztam maxra, viszont továbbra is fenn áll a gond. Sztem hanyagolom a PS-t.
2014. febr. 14. 22:20
 26/28 anonim válasza:

Szia!


Nézzük sorban. Facebookra ha feltöltesz egy png-t, főleg ha ilyen nagy felbontásút, és főleg borítónak, akkor a fb automatikusan átkonvertálja jpg-re és eléggé leveszi a minőségét. Muszáj megtennie, mert ésszerű korlátok között kell maradnia, hisz nincs végtelen tárhelyük.


Háttérképnek beállítás. Senki nem szólt róla, de ezen a képen, amit mutattál:

[link]

Jól látszik, h a felbontásod nem jól van beállítva. Azért látszik, mert az ikonok nagyon nyújtottak. Túl kevés a magasság, vagy túl sok a szélesség. Szóval első körben, a helyedben kipróbálnám a monitor natív felbontásában is, és úgy megnézni a képet, mert így nagyon torz. Szóval a printscreen amit csináltál 2560x1600. Ezt állítsd át 2560x2048-ra pl. Ebből nekem úgy tűnik, h a monitorod nem szélesvásznú, de neked a felbontás valamiért arra van állítva.

2014. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 csacsi2 ***** válasza:

"Senki nem szólt róla"

Én írtam a natív felbontást :)

2014. febr. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Bocsi, valóban!

Akkor csak azt nem mondtátok, h a printscreen tiszta torz. :)

Mert végül is lehetne nem torz is, és nem natív se. :)

2014. febr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!