Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Előfordulhat ilyen?

Előfordulhat ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy fx6300 procim r9 270 vga. A lényeg, hogy fenn van a gépen az nfr rivals. Szépen megy, hibátlan. Tegnap feltettem az outlastot. Azzal se volt gond. Ma az nfs ben a távoli textúrák eltüntek. Azaz a hegyek nem kidolgozottak voltak, hanem sima nagy négyzetes textúrák. Outlas uninstal akkor az nfs jó volt! Fenn van a singularity is. Abban kb a 70% ánál járok. Korábban hibátlan volt a grafika, de itt is jelentkeztek ezek az egyszerű textúrahibák. Ezt újrakezdtem játszottam vele 30 percet és jó volt mint korábban. (ez esetben lehet a játéknak az a pájálya hibás?) kipróbáltam hogy visszatettem az amd gyári telepítő illesztőprogramját azzal is szar a singularity azon része. Nfs jó azzal is.

Szal a kérdés. Az outlast mit kavarhatott össze??? Mert mikor fenn volt az nfs rossz lett. A singularity is lehet jó lenne ott is csak valami fennmaradthatott a gépen az outlast után? Win7 64 bit. Jah eredeti a játék.



2014. febr. 11. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
rossz nem kompatibilis crackek... esetleg valami finomságot is hoztak magukkal.
2014. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eredeti a játék. Ezen a pcn pedig nincs net sem.
2014. febr. 11. 12:05
 3/5 A kérdező kommentje:

Közben teszteltem és feltűnt valami. Feltettem a rainbow six vegas2 ill a splinter cell double agentet és ezek után az nfs textúra hiba kijött. (a távoli dolgoknál) az itt említett játékokat letöröltem akkor az nfs textúra jó lett. Ez mi a fene??? Ezek a játékok is eredetiek! Eovileg nem írhat felül semmit, de valami mégiscsak bekavarhat. Am ezek a játékok kitűnően futnak, nincs semmi hiba bennük, de ha fenn vannak a másik behülyül. :D

valami ötlet?

2014. febr. 11. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:

mikor feltelepíted, felfeszítesz tools programokat amik a rendszerrel együtt indulnak, folyamatosan futnak!?

Ezek befolyásolhatják a VGA driver működését, mivel elvileg az adott játékhoz segédlet, illetve vehetnek el CPU teljesítményből is, mivel háttérben futnak...

Ezért nem ajánlott next-next-end módon telepíteni, hanem elolvasni, mit is csinál és mire nyomsz okét.


Ezen felül csak a játék konfigurációs beállításai vannak.

Maximum egy-egy játék DX/D3D komponenst telepít ami bekavar a másik játéknak, ezeket célszerű külön telepíteni, lehetőleg friss verziót, mert a játék telepítője régebbit tartalmazhatja.



(illetve néha vannak olyan bogárkák, hogy VGA memóriában maradnak dolgok, és következő számítógép újra indításig problémát okozhatnak más játékok működésében)

2014. febr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindig az egyedi telepítést választom, ami nem kell, azt nem telepítem, viszont tény hogy ezt azt automatikusan felülír, vagy telepít a játék amit nem kellene, mert pl fenn van(pl egy ms file, dx vagy hasonlók) gondolom felülírja, mert telepíti, de ezeket nem is lehet kikapcsolni hogy ne tegye. Meg minden esetben (ahol felajánlja) ott a full játékot telepítem. Azért furcsa, mert régen nem csinálta ezt a noti. Ez új gép, teszthez kellettek új játékok is. Viszont ugye a notin csak a régiek voltak.
2014. febr. 11. 15:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!