Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismer valaki ingyenes online...

Ismer valaki ingyenes online whiteboard (afféle interaktív osztálytermet) programot vagy weboldalt? Olvass lejjebb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan online whiteboard (online iskolai tábla) programot keresek oktatási célra, amely vagy online, vagy szoftveres (bár a szoftveres verziót jobban szeretem) és a következő kitételeknek kell megfelelnie:


- legyen real-time (valós idejű), amit az adott pillanatban előttem ott van, az a diák előtt is ugyanakkor legyen ott,

- rajtam (tanáron) kívül legalább 1 résztvevő lehessen online egyidőben, de minél többen lehetnek jelen, annál jobb,

- PDF-et és/vagy képet meg lehessen jeleníteni vele, amit a másik is lát,

- lehessen mutatni az oktatottnak bármit (lézeres pointer vagy szövegkiemelő funkciója legyen lehetőleg),

- hang- és chatfunkciók legyenek benne,

- diák is tudjon kiemelővel mutatni a tanárnak, ha épp kérdezni szeretne valamit.


A programot Skype hanghívás használatával vagy anélkül (ha van a programnak hangátvitel funkciója is!) lehessen használni!


Köszi a segítséget!



2014. febr. 11. 13:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!