Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok valami ingyenes...

Tudnátok valami ingyenes hangvágó programot amivel szimplán csak két részbe lehet vágni egy zenét?

Figyelt kérdés
Iskolai feladat ezért nem akarok pénzt költeni. Lényegében csak annyi lenne, hogy egy zenét egy adott ponton meg vágjon és 2 külön fáljba mentse.

2014. febr. 12. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Goldwave
2014. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én hosszú évek óta a GoldWave programot használom, tehát tudom, hogy az nem ingyenes. Az Audacity ( [link] viszont ingyenes, magyarul is tud és azt is tudja, amit te szeretnél csinálni (sőt, sokkal többet tud).
2014. febr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké leszedtem az Audacity-t és meg is vágtam de valami ismeretlen formátumban menti el amit csak ez a program ismer fel, még a konvertáló SEM. Ötlet?
2014. febr. 23. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Mentés

A Fájl menü Projekt mentése vagy Projekt mentése másként paranccsal tudod menteni a munkádat. Az elmentett állomány kiterjesztése AUP (Audacity Project) lesz, amelyet csak ezzel a programmal tudsz megnyitni.

Amennyiben egyéb formátumot szeretnél megadni, az Exportálás menüre kell kattintanod és kiválasztani a megfelelő fájltípust: wav, mp3, ogg, flac, stb.

2014. febr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!