Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hiányzik az Ethernet vezérlő...

Hiányzik az Ethernet vezérlő a laptopomról, honnan tudom letölteni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ethernet vezérlő az egy áramkör. Ha ahhoz szeretnél drivert, akkor a gyártó honlapjáról, első körben.
2014. febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké, bocsi! Samsung laptop, de az oldalon nem találtam ilyesmit.
2014. febr. 12. 17:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a laptop pontos típusa?
2014. febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt hiszem 300e5a a02.

De közben eltűnt a sárga háromszög onnan, az van odaírva hogy hálózati kártyák, és abban van Intel, Realtek, és Remote...nem tudom mik azok, de így jó?

2014. febr. 12. 17:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Most meg a hálózati vezérlő tűnt el :( Segítsetek légyszi, nem zudok kitől segítséget kérni, csak itt.
2014. febr. 12. 18:17
 6/8 P.O.C. ***** válasza:
2014. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de akármelyiket töltöm le, nem jó, de már tele van a gép minden f*ssal, katasztrófa az egész, eltűnt a wi-fi is.
2014. febr. 12. 19:05
 8/8 P.O.C. ***** válasza:
Ezeknek a drivereknek jónak kell lenni (feltéve ha operációs rendszernek megfelelőt telepítesz). Telepítsd újra megint a Windows -t, és próbáld meg megint a drivereket. Persze nem szelektíven, amiről te úgy gondolod szükséges, hanem az összeset! Ha mindig nem jó, akkor vidd szakemberhez.
2014. febr. 13. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!