Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam nagy képernyő a laptopon...

Steam nagy képernyő a laptopon is rajta kell lennie a Steamnak hogy menjen a Tv-n az ami megy az asztali gépen?

Figyelt kérdés

[link]

szóval most össze van dugva a TV és a Laptop idebent próbálom a nagy képernyőt indítani kint semmi egy hálózatban vannak a gépek mit kell még beállítanom ??



2014. febr. 14. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt a gépet kösd össze a TV-vel, amelyikről használni akarod a Steamet (illetve játszani).
2014. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen , ez a másik megoldás de a fenti linken olyasmiről van szó amiben fogod a laptopod és hozzákötöd a TV-hez és ha van egy 10 M\B net amivel a gépről átmegy az adat a laptopra akkor az ki tudja vetíteni a Tv-re olyan minőségben mint ha azt a asztali gépen játszanád de a nappaliban
2014. febr. 14. 20:01
 3/4 A kérdező kommentje:
ja bocs szövegértés egyes xD valamit rosszul olvastam de most akkor a tv-hez hozzá kell kötni a gépet és ahhoz hozzá a laptopot vagy a laptopot nem kell mert ahhoz kell a 10M\b kapcsolat ?? o.O
2014. febr. 14. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez a "10 M/B"-s netkapcsolat honnan jön, én ilyet nem látok az oldalon. Csak a HDMI-s megoldást részletezi.
2014. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!