Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyen király képet milyen...

Ilyen király képet milyen programmal lehet csinálni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Erről a képről lenne szó:

[link]


Ilyet milyen programmal lehet készíteni? És hogyan? (ha tudnátok tutorial videót mutatni)

+ még egy kérdés: a logó a kép közepén, az milyen progival lehet? (gondolom h ugyan azzal) de ha csak a logót tudjátok azt is megköszönném ! :)



2014. febr. 15. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a program a lényeg, hanem a tudás. De ha rögtön ezzel a vágyálommal vágsz neki, nagyot fogsz csalódni. Sok idő és technikai eszközök kellenek, míg valaki össze tud hozni egy ilyen digitális rajzot.
2014. febr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Photoshoppal, vagy Gimp-el meg lehet oldani könnyedén.

Én PS-ben vagyok jártas, és egy ilyen logó néhány perc alatt meg van. Persze előtte hetekig kell gyakorolni. :)

Keress rá a YouTube-on a logó készítésre, és azokból a videókból sok tudást szívhatsz magadba.

2014. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kezd pl itt a gyakorlást


[link]

2014. febr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kicsit olyan a kérdés : még egy csirke nyakát sem vágtam el soha,de hogy kell az agyműtétet csinálni ?
2014. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tabaki ***** válasza:

A képhez rajztudás kell, és bármilyen képszerkesztő, de egy digitális rajztábla sem árt. Egyáltalán nem biztos, hogy a logó ugyanazzal a programmal készült, én például kényelmesebbnek tartanék belevonni egy 3D-programot (pl. Blender) a szerkesztésbe.

Persze van olyan lusta ember (pl. Meats Meier), aki a grafikát is 3D-szoftverre (pl. Maya) bízza. Sajnos itt is érvényes, hogy ez nem a programba van beépítve, hanem annyira kell értened hozzá, hogy megcsináld. Ha szereted ezt a formavilágot, talán tetszeni fog ez is:

[link]

2014. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen a válaszokat !

Amit leírtatok, azok után néztem picit... és tetszenek :)

Amúgy tudom h a "tudás/hozzáértés" is sokat nyom a latba... És még egyszer köszönöm !


Ha bárki tud még hasonló programot, azt meg kérném, hogy írja le, és előre is köszönöm ! :)

2014. febr. 16. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!