Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Google térképen kiírt...

A Google térképen kiírt távolságok (A kezdőponttól B végpontig) mennyire pontosak /reálisak/megbízható Magyarország területén elhelyezkedő helyek esetében?

Figyelt kérdés

Ha azt írja ki, hogy A és B helyek egymástól 15 km-re vannak, akkor az a valóságban is annyi?


Megtett távot akarok így lemérni, de nincs GPS-em, okos telefonom, autóm, sportórám. Azért gondoltam a Google térkép ezen funkciójára megoldásként.


2014. febr. 16. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Megbízható. Ha nem is méter pontosságú, mint a GPS, de hidd el hogy nyugodtan meg bízhatsz benne !
2014. febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha elég nagy nagyitásban használod akkor, az annyi amit a google ir.


(A kis nagyitásnál az a gond, hogy egy két pixel eltérés a térképen az a távolságban, lehet km-es vagy 100 méteres vagy csak méteres elétérés).


Sok sikert.

Üdv.

2014. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves coopper!


Szerintem ez nem függ a nagyítástól.

Ugyanis, ha beírom a két pontot a tervezőbe, akkor az összesítve is, és szakaszokra lebontva is kiírja méterben, kilométerben a távolságot. Hiába változtatom a nagyítást, a távok nem változnak, miért is változnának? :)



Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

2014. febr. 16. 18:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Megbízható, használd nyugodtan.
2014. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 coopper ***** válasza:

Kedves kérdező,


Én arra gondoltam, hogy ráböksz a térképen egy helyre, aztán meg a másik helyre és úgy szeretnéd meghatározni a távolságot, nem úgy, hogy beirod település név, utca, hászzám.


Ha beirod, akkor természetesen igazad van nem függ a nagyitástól. Mindig anyit add ki.



Üdv.

2014. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves coopper!


Köszönöm szépen a válaszodat.

Így látható, hogy más használati módot vettünk alapul.


Köszönöm szépen a válaszokat!

2014. febr. 16. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!