Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » észrevettem egy furcsaságot....

Felnagy Zoltán kérdése:

észrevettem egy furcsaságot. Az én ürülék gépemen (lejjebb) a haverom még ürülékebb gépén jobban futnak bizonyos játékok: Toribash, Little Fighter 2. Lehet hogy a vinyó? Neki SATA-s nekem IDE asszem vagy h kell írni. SEGÍTSETEK kOCKA tÁRSAIM!

Figyelt kérdés

Én gépem: 1,8 gigahertz 1 mag 1G ram NVIDIA GeForne MX 4k vidikártya

haver gépe: 1,3 proci 1 mag alaplapi intel tökömtudja vidikártya 256Mega ram


2014. febr. 20. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szenne van toredezve a fajlrendszered, vagy rossz driverek vannak fenn. A hdd allapotat megnezhetned sentinellel.
2014. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincsen mert 1 hete reintalloztam... a winyó.. ez kérdéses... lehet h kicseréltem 2 éve de ha nem akkor 12 éves...
2014. febr. 21. 14:42
 3/6 A kérdező kommentje:
driver meg legfrissebb
2014. febr. 21. 14:42
 4/6 A kérdező kommentje:
igazából pontosítok... toribash-nál ez a helyzet: nekem 63 fps hozzáérek ellenfélhez 45... 2 helyen 30 stb... nála stabil 30 little fighter 2: 200 karakter (maximum) semmi fps változás... nálam 5 karitól lemegy 5-re
2014. febr. 21. 14:46
 5/6 A kérdező kommentje:
HDSentinellel winyó: 40°C Teljesítmény 99% kondíció 100% NINCS SZÜKSÉG BEAVATKOZÁSRA.
2014. febr. 21. 14:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Zolika.

Jól fogalmaztál. Mind a két gép ürülék.

Egyiken sem mennek jól már a játékok ne áltasd magad.

Ezekről a gépekről kár is beszélni......szerintem felejtős

2014. júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!