Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3 crackelés, de máshogy?

Sims 3 crackelés, de máshogy?

Figyelt kérdés
nem rég kaptam 5 sims kiegészítőt, mert most a tescoba fillérekért lehet őket venni, és fel is raktam őket. de ugye nekem ez kevés, ezért raktam hozzá letöltötteket is. na már most úgy van, h ha az évszakoknál /ezt vettem/ régebbi kieget rakok fel, akkor működik, de ha felrakom az egyetemet, akkor már nem, pedig a crack fájlt beleraktam a játék mappájába, de mégis kéri a lemezt. de nekem nem olyan van, hogy ha berakom az eredeti cd-t akkor azt kell telepíteni, hanem az Originnál kell megadni a kódot, és cd nélkül is lehet játszani. szóval nekem a játékmappa itt van: C:\Program Files\Origin Games\The Sims 3 és ha ide rakom a Game/Bin-be a cracket akkor nem működik. kérlek segítsetek, mert így nem tudok játszani újakkal /pl előre a jövőbe, egyetem, szigetvilág/ köszi :)

#Sims 3 #Sims 3 kiegészítő #sims 3 kieg #sims 3 pc
2014. febr. 21. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:

A kiegészítő game/bin mappájába kell betenni a crack fájlt, és az utolsó kiegészítővel is kell indítani.

(vagy az utoljára telepített, vagy kiadás szerinti utolsó.. erre már nem emlékszem)

2014. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösszi a gyors választ, de nekem úgy van, hogy az originen keresztül ekll elindítani, és ott csak az eredetiek vannak felsorolva, a játékban viszont az összes benne van, szóval nem tudom, hogy hogy lehetne...
2014. febr. 21. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:

A bin mappában nincs exe fájl?

Originhez nem értek. Én mindig onnan közvetlenül indítottam..

2014. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de van, de ha rendesen bemásolom a crack fájlokat, akkor is azt írja ki a játék, hogy helyezzem be a sims 3 egyetem cd-t. de én megcrackeltem
2014. febr. 21. 20:12
 5/6 Larcsi04 válasza:
Ha eredeti a sims 3-ad akkor arra nem szabad tört kiegészítőt rakni. Hiába próbálkozol. Sajnos azokat is meg kell venni. Nem fog működni
2015. jún. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sztem nem aktuális de daemon tools + torrent és lent van :D

torrenten letöltöd, daemon tools megnyitja, telepíti keresel hozzá kódot és kész

nekem is eredeti sims3 van, vannak hozzá eredeti kiegészítők, mégis le tudtam szedni a többit így és flottul mennek

2021. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!