Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen program?

Létezik ilyen program?

Figyelt kérdés

Olyan programot keresek amivel jelszóval védhetek egy adott mapátt. DE (és ez a lényeg) tudom, hogy kismillió olyan van ami a saját kis széfjébe berakja, és csak programon belül elérhető a mappa, fájlkezelő nem látja. Én olyat keresek amivel látható marad a mappa de ha rákattintok feldobja a kis mezőt ahova a jelszót kell írni. A lényeg, hogy ne fullra eltüntesse a mappát "saját magába".

Válaszokat előre is köszönöm!



2014. febr. 21. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
winrar
2014. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez remek, de nem tömörítőt keresek:)
2014. febr. 21. 22:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt írnak néhányat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__1..


Ha egyik sem jó, akkor nem tudom, mit szeretnél. Szerintem nem tudod, hogy működik a jelszavas védelem.

2014. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos mindegyik elrejti a mappát.

Képzeld el, úgy mint mondjuk egy regisztrációhoz kötött weboldalt (pl.: Facebook), látod, hogy ott van, de ha bármit is akarsz vele kezdeni akkor be kell jelentkezni.


De a BitLocker-hez is lehetne hasonlítani. Ha én titkosítok en pendrive-ot vele, akkor ha csatlakoztatom a pendrive-ot látom, hogy létezik de ha meg akarom nyitni ahhoz jelszó kell.

2014. febr. 22. 00:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Windowson macera a kivitelezés. Linux-on a legegyszerűbb, mert ami nem a te mappád, oda be se tudsz lépni és jelszó se kell.
2014. febr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!