Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gyorsabb lehet a Windows 7...

Gyorsabb lehet a Windows 7 Home Premium, mint a Windows 7 Professional egy gyengébb gépen?

Figyelt kérdés

Olvasgattam pár dolgot a Windows 7 verzióiról, és valahol mint ha úgy olvastam volna, hogy az alapverzió (a Starteren kívül) tehát a home premium mellőzni fog minden extra dolgot. Magyarán, hogy állítólag nem lesz benne sem Aero Glass, sem egy-két ilyen plusz megjelenítéssel kapcsolatos funkció. Amik elvileg a Professional-ban már benne lesznek.

Na most, ha ezt a home premiumot rakom fel a gépemre (ami egy 2400+-os Amd procival és 2x512MB ddr1-es memóriával illetve egy elég gyenge videókártyával (S3 Savage DDR)felszerelt notebook) akkor vehetek észre gyorsaságbeli különbséget a professional verzióval szemben? Vagy pedig az egész rendszer annyira másként használja a hardvereket, hogy nem fogok tudni ezzel a konfiggal elérni olyan szintre gyorsaságban, mint ha xp-m lenne még?


2009. szept. 30. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

sztem ugyanolyan gyors mindkettő

amúgy az ultimate-et ajánlatos felrakni

2009. szept. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az XP gyorsabb a te gépeden! Két magos proci, 2 GB ram, és egy jobb vga kellene a Win 7-hez, hogy tényleg gyorsabb legyen, mint az XP.
2009. szept. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
27%
Nem lesz sebességben jobb a Home. Az Aero Glass amúgyis kikapcsolható, sőt a Savage-en még csak be sem fogod tudni kapcsolni. Az XP-től viszont lassabb lesz. Nagyon kell neki a 2GB+ memória.
2009. okt. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!