Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék 5,7 GB-os videót...

Szeretnék 5,7 GB-os videót DVD-re írni.8,5 GB-os double layer DVD+R lemezre szeretném írni. Üresen beteszem a lemezt megfaszasztja a gépet. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 19:47
 1/10 P.O.C. ***** válasza:
Az egér se mozdul? Milyen operációs rendszered van?
2014. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az egér sem. Teljesen megfagy. Win 95-öm van.
2014. febr. 22. 19:52
 3/10 P.O.C. ***** válasza:

"Win 95-öm van."


:D :D :D


Szegény azt se tudja, eszik-e vagy isszák. :D Az ő idejében még írható CD lemezek se nagyon voltak, nemhogy Dupla rétegű DVD -k. :)

2014. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jézus isten win 95 lol !!!!! hol élsz te az második világ háborúban xDD azon a rendszeren nem is fogsz tudni írni dupla lemezt tegyél fel xp-t
2014. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Huu! Ezt nem tudom honnan szedtem :) XP-m van az asztai gépemen. Tippek?
2014. febr. 22. 20:04
 6/10 P.O.C. ***** válasza:

Ez tényleg csak egy tipp lesz:


Talán az automatikus indítás ablaknál hozzárendeltél valami programot, hogy az induljon el ennél a lemeztípusnál. Talán csak az a program fagyassza ki a gépet. Nyomd folyamatosan a SHIFT -et, miközben rakod belefele a lemezt és fel nem pörgeti. Ezzel megakadályozod hogy a hozzárendelt programok automatikusan elinduljanak.


Más ötletem tényleg nincs, ha az író támogatja a DL lemez írását, akkor a Windowsnak elvileg hót mindegynek kéne lenni, hogy milyen lemezt raksz bele. Ha meg hardveres a gond, akkor minden lemezzel ki kéne fagynia nem csak az üres DL -ekkel.

2014. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én ezzel a programmal írtam mindig power iso . 100% -ra megírta a dupla lemezeket . ha nincs képfájlban az amit ki szeretnél írni egyszerűen virtuálisan iso-ba írod ki le mented valahova aztán ennyi.
2014. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt honnan tudom, hogy a hardver támogatja e az olvasását és az írását?
2014. febr. 22. 20:33
 9/10 A kérdező kommentje:
Amit írni szeretnék egy DVD esküvői videó. BUP,IFO,VTS fájlokkal van tele. Ha ezeket szétszedem és 2 db 4,7-re írom ki az jó?
2014. febr. 22. 20:44
 10/10 anonim ***** válasza:
multi dvd funkció fel van tünttve h a rá keresel a típusra akkor tud írni dupla lemezt
2014. febr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!