Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program, amivel...

Létezik olyan program, amivel tudom szabályozni a magas és mély hangokat Windows 7-8 alatt?

Figyelt kérdés

Afféle grafikus hangszínszabályzó, de nem egy lejátszón belül, hanem olyan kellene, ami az egész rendszert szabályozza.

Ugyanis feltelepítettem a hangkártyám (Delock 89249 7.1-es hangkártya)driver-ét, de abból kispórolták ezt a lehetőséget, pedig általában szokott benne lenni.


A választ előre is köszönöm :)



#Windows 7 #Windows 8 #Delock #Grafikus hangszínszabályzó
2014. febr. 23. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Razer Surround, van hangszínszabályzója, és virtuális 7.1-et is csinál, nem is akármilyet :)
2014. febr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eu gyors válasz volt, köszönöm. Megtaláltam a neten, letöltöttem, telepítettem. Csak először megijedtem, mert 7.1-es hangzást akarta rám erőltetni, de nekem csak 5.1-es hangrendszerem van, de arra is megtaláltam a megoldást. A Windows hangbeállításokban ki kellett választani az 5.1-es hangfalakat. Még egyszer köszi. Ment a zöld kéz :D
2014. febr. 23. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!