Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP ről hova frissitsek?

Windows XP ről hova frissitsek?

Figyelt kérdés
Intel Celeron D 330, 2.66GHz,FUJITSU SIEMENS D1740 Alaplap,1270 MB DDR SDRAM ,Intel 82845G/GL/GE/PE/GV Vidikártya 64MB memóriával.Nem fogok XP-nel maradni.7-es egy ocsmányság aero nélkül. Vista eszi a memóriát mint a franc...8-ast nembirja...Linuxon is voltam már, de nekem kellenek a windows alkalmazások......

2014. febr. 23. 17:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
41%
[link] Mosolyogj csak, de ez szerinted mi? Ha nem értesz hozzá, akkor ne pofázz légyszíves...
2014. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%
Jah, hogy szerinted ugyanazt a Win8-at teszik a tabletekre, mint amit a szamitogepekre. Aham, jol van :). Mosolygok tovabb :).
2014. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Tabletekre nem az a rendszer kerül ami a számítógépekre! Van különbség!


És XP gépigénye jóval alacsonyabb mint a Win8-é!

2014. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%

"A 8-nak hasonló gépigénye van, mint az xp-nek"

Nézzük csak!

Az XP hardverigénye:

233 MHz-es processzor (300 ajánlott)

64 MB RAM (128 ajánlott)

800×600-as felbontású VGA

1,5 GB hely a merevlemezen.

Nézzük a Windows 8 minimális hardverigényét:

1 GHZ-es processzor

1 GB RAM

1024×768-as felbontású VGA

16 GB hely a merevlemezen.


Nekem a kettő nem tűnik azonosnak, de még csak hasonlónak sem.


Szeretem, amikor valaki úgy osztja az észt, hogy igazából fingja sincs a témáról.


Az meg, hogy némely tabletre a Win8 BIZONYOS kiadását felteszik, még nem jelenti azt, hogy elfut ugyanazon a hardveren, mint az XP. Igazából logikailag ebből sehogy nem következik.

2014. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Csxeba ***** válasza:

Az okoskészülékes win8 nem ugyanaz, mint ami a gépeden fut. Ha ugyanaz lenne, akkor a gépedről csak átdobnál mondjuk egy .exe telepítőt és telepíthetnéd rá a programokat, de sajnos ez nem így működik. Az okostelós alkalmazások inkább arra valók, hogy "távvezéreljék" a Win8-as PC-det. Persze vannak rendes standalone alkalmazások is, de azért írom ezt le, mert sztem az ember azt várná egy "okos" verziós Win-től, hogy ugyanaz legyen, mint a PC-s win, ne csak hasonló, nem?


Több ezer Linux disztró van. Ha nem tetszik "A", akkor próbáld ki "B"-t... Nem várhatod el, hogy a világ minden fejlesztője csak a te igényeidet lesse amikor programot fejleszt :D Azért jobb neked a Linux, mert sokkal testreszabhatóbb. Ha tökéletes óperenciás rendszert akarsz, akkor neked is energiát kell belefektetned a konfigurálásába, nem várhatod el, hogy az öledbe pottyantják.

2014. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
11%

Win7-re is lehet XP-s skin, nem kötelező az aero nélküli win7 kinézetet használni.


De szerintem a vista sokkal jobb, mint a win7/8, ezek csak rémhírek, hogy rossz.

2014. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"De szerintem a vista sokkal jobb, mint a win7/8, ezek csak rémhírek, hogy rossz."


Na, egy ujabb szaGerto ur. Most mar nem mosolygok, hanem hangosan rogohok :D.

2014. febr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
29%
ÁÁÁÁH, isten ments a linfostól, abban semmi nem működik.
2014. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Tom Benko ***** válasza:
Linuxra. Igaz, az nem frissítés, hanem kapu egy szebb világba. Aki szerint pedig azon semmi nem működik, eleven ábrája a PEBKAC-nak.
2014. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
17%
Kérdezö ! Igazad van a win 7 ocsmány windows én is utállom meg lassú és szar is. Rám rámsozta eröszakkal szombathelyen a Ceo próbaverzióba hogy aztán megvegyem de nekem windows 8.1 em van az legalább nem ocsmány nem bántja a szememet mint a win 7
2014. febr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!