Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP ről hova frissitsek?

Windows XP ről hova frissitsek?

Figyelt kérdés
Intel Celeron D 330, 2.66GHz,FUJITSU SIEMENS D1740 Alaplap,1270 MB DDR SDRAM ,Intel 82845G/GL/GE/PE/GV Vidikártya 64MB memóriával.Nem fogok XP-nel maradni.7-es egy ocsmányság aero nélkül. Vista eszi a memóriát mint a franc...8-ast nembirja...Linuxon is voltam már, de nekem kellenek a windows alkalmazások......

2014. febr. 23. 17:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
16 os válaszadó ! Bizony a vista az jó windows nekem a kedvencem most is fáj érte a szivem de nem ad a microsoft internet expolelre 11 es böngészöt igy 8.1 em van viszont az veri a vistát meg a 7 est is mert a 8.1 gyorsan kapcsolbe illetve ki igy inkább pá vista 8.1 helyére. A 7 est meg használja a Ceo csak ha rásozzák az ember gépére akkor az ö pár gépük mért nincs mindegyi befrissitve xp röl 7 re ??? Na az kva érdekes mert ugyebár a dobozos windows több gépre lehet telepiteni
2014. febr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Jo, latom ovodas szint lepett fel.

Windows nem ad IE 11-et. Gondolom egy vilag omlik ossze benned, hogy a Firefoxot vagy Chromeot kell hasznalnod :)

A szemelyes esztetikai problemak meg nem a Windows hibaja.

2014. febr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!