Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Facebookhoz ért valaki ilyen...

Facebookhoz ért valaki ilyen szinten? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egyik hajnalba érkezett a csajom telójára egy sms hogy az ön regisztrációs kódja a következő..ideges lettem hogy miért regisztrál facebookra a tudtom nélkül. azt mondta nem is tudott róla! megnyitottuk a linket,és belép a profilba telón. egy Yo Kerda nevü ember profiljába. a személyes adatoknál a telefonszám van megadva! a csajom száma,és a születési és ami nem stimmel. valamint egy email cim ami szintén nem a csajomé. Mi lehet ez?? azt mondta egyik nap tableten rányomott valami olyanra hogy lájkold az oldalt akkor mehetsz tovább a játékba,de neki tényleg nincsen facebookja.ja és nem tudjuk a jelszót hogy valamit is tudjunk csinálni.és most hatalmas veszekedés van hogy hazudik e vagy valaki szórakozik?? vagy mi ez?? köszi
2014. febr. 25. 08:53
 1/6 reptoid ***** válasza:

"ideges lettem hogy miért regisztrál facebookra a tudtom nélkül"


Szerintem mindkettőtök érdeklben még ma szakítsatok.

2014. febr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valaki egy kamu számot adott meg a facebook profilján ami pont igazi és a csajodé lett.. ilyen már volt (hát mit ne mondjak elég durva vita lett belőle) de ilyenkor ha tényleg nem tudjátok hogy mi is van akkor cseréljétek le a számot esetleg és vigyázzatok hogy senki olyan ne tudja meg akinek nem kellene..
2014. febr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ránézek erre a profilra egy másik facebookrol.és semmi nincs az adatlapon.se egy ismerős se egy kép se semmi. telóról amikor beléptünk ott írta az email címet és a telószámot(ami azonos a csajoméval). de most hogy kijelentkeztünk nem tudunk vissza lépni se mert kéri a jelszót amit nyílván nem tudunk. de minek regisztrál valaki kamu profillal ha nem használja..mert azóta is csak egy név van és ennyi a profilba
2014. febr. 25. 09:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért regelnek sokan (nem is egy hanem akár több profilt is) mert azzal bizony lehet eszetlenül "lájkolgatni". Ha valamit "népszerűnek" akar beállítani akkor szépen sorban belép az összes profiljába és like-olja az adott cikket/képet/oldalt/akármit.


Csak mellékesen zárójelben: (miért kéne az engedélyed a regisztrációhoz? a "csajodról" beszélsz vagy a rabszolgádról? Ha így viselkedsz, és van esze a kishölgynek akkor lassan rakhatsz egy "ex"-et a "csajod" elé...)

2014. febr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az első csajommal pont emiatt az oldal miatt szakítottunk. tudod valaki elbírja viselni hogy irogatnak neki valaki nem. és én abba a kategóriába tartozom aki nem. még ha el is fogom veszíteni,akkor sem tudok változtatni:) önbizalomhiány stb..:) még ha nem is kéne annak lennem,az vagyok!
2014. febr. 25. 09:47
 6/6 tabaki ***** válasza:
Na, ezen a szinten nekem már magas a Facebook... Nálam a hölgyeké az elsőbbség.
2014. febr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!