Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » OpenOffice4.1 a googleban...

Borsi Miklós Gy kérdése:

OpenOffice4.1 a googleban kijelölöm, másolom szöveges doku-ba, rendben tudom nyomtatni. Külső tartalmnál jelölöm ki, másolom be,1. o-ra csak címet,2. o-ra szöveget+fképet,3. o-ra semmit nem nyomtat, többit levágja. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

#OpenOffice4.1.nyomtatás
2014. febr. 26. 07:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak egy tipp ,szerkesztésnél ne simán illeszd be,hanem a speciális beillesztést válaszd ,majd ott metafájl vagy bittérképet . Nem tudom mi van ott,csak alakítsd át.

Esetleg a beillesztett képnél jobb klikk és átalakítás metafájl/bittérkép-re ha van ilyesmi opció.

2014. febr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm de nem sikerült pedig minden variációt végigpróbáltam.Metafájl stb nincs
2014. febr. 26. 09:00
 3/10 tabaki ***** válasza:

Nem tudjuk, mi az a bizonyos külső tartalom. Nem lehetne belinkelni, hogy kipróbáljuk?

Nekem LibreOffice-om van ugyan, de ha megoldást találok, várhatóan nálad is működik majd.

2014. febr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Külső pl.újság oldalának kijelölése NET-n, másolása, beillesztése és nyomtatási szándék
2014. febr. 26. 09:23
 5/10 tabaki ***** válasza:

Sajnos, továbbra is a múltkori válaszom érvényes: A szövegszerkesztő nem böngésző. Csak a szükséges dolgokat másold ki, és utána szerkeszd össze.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

Kísérletezhetsz ilyesmikkel, én nem szántam rá magam, hogy végigpróbáljam őket:

[link]

2014. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen amikor az ember azt hiszi,hogy drága gépén egyszerű lesz egy újságoldalt képpel és szöveggel kimásolni majd kinyomtatni.
2014. febr. 26. 13:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább valami böngésző kiegészítő kéne neked,ami kivágja a cuccot és átalakítja ,hogy onnantól már ne függjön a nettől.
2014. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Milyen böngésző kiegészítőre gondol?
2014. febr. 26. 15:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok konkrétat,mert nem használtam ilyesmit,de szerintem tedd fel külön kérdésként.
2014. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm,csak meg kellen pontosan fogalmaznom.

Sokat segített.

2014. febr. 26. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!