Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi számít ideiglenes fájlnak...

Mi számít ideiglenes fájlnak a CCleaner beállításoknál? És a legutóbbi dokumentumok - ugyanitt - annyit tesz, hogy mutatja, mit nyitottam meg utoljára? Mentett doksit akkor ez nem töröl, ha jól sejtem, ugye?

Figyelt kérdés
ELőre is köszi a segítséget!:) Ja és még ide kapcsolódik, még az lenne, hogy hol van ilyen, hogy legutóbbi dokumentumok? Hol van lehetőség megézni?:)

2014. febr. 26. 21:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Zöld mancs,köszi!:) És a legutóbbi dokumentumok?:) Itt olyat találtam, hogy legutóbbi helyek, akkor azok tényleg csak ilyen előzmények, mint amiket neten is csinál?
2014. febr. 26. 23:44
 12/13 anonim ***** válasza:

Ideiglenes fájlnak a Windows/Temp illetve a felhaszanálónév/.../temp mappában található fájlok számítanak. A rendszer működéséhez nem szükségesek, már előttem leírták miért vannak. Érdemes időnként törölni a fenti mappák tartalmát, összegyűlhet több GB-nyi szemét is. Amit nem enged törölni azt használja a rendszer, nem gond ha marad.

Alapállapotban Start menüben van egy lista ami az utoljára megnyitott dokumentumok és alkalmazások hivatkozását tartalmazza, sohasem az adott fájlt. Törléskör a hivatkozások törlődnek, az eredeti fájlok érintetlenül maradnak. Mivel nem használom ezt a funkciót, nem tudom, hogy dokumentumokról is készül-e ide link. Utóbbiak megnézhetők még a Word megfelelő menüjében is.

A legutóbbi helyek a utoljára megnyitott mappákat jelentik, kivéve ha éppen a legutoljára megnyitott weboldalakat, de ezek nem a rendszerben érhetőek el, hanem a böngésző előzmények menüpontjában.

2014. febr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hú,akkor köszi,akkor ürítem,ment a zöld neked is!:)
2014. febr. 27. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!