Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olvastam a CCLEANER ENHANCER-r...

Borsi Miklós Gy kérdése:

Olvastam a CCLEANER ENHANCER-ről. Én idáig csak a CCLEANER-t használtam. Megnéztem az ENHANCER lrtöltését, de nekem nagyon bonyolult. Lehet egyszerűbben is? CCLEANER legújabb verziója le van töltve

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Csak a Ccleaner Free ingyenes, erre vigyázz.
2014. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.CCLEANER a szoftverbázisból töltöttem le ingyenesen ezidáig.

ENHANCER-el nem boldogultam.

Feladjam?

2014. febr. 19. 20:25
 3/5 belapus ***** válasza:
100%

A Ccleaner Enhancer nem a Piriform terméke és hivatalosan NEM is támogatja.Igaz, ez még egy 2011-es információ.Szerintem most sem.Amikor elindítod a Ccleanert, az Alkalmazások fülre kattintva láthatsz jó néhány programot felsorolva.Az Enhancer ezt bővíti ki - a jelen állás szerint - több, mint 1 000 más programmal.Az adott gépen csak azokkal, amelyek azon a gépen is telepítve vannak.Ezen programok felesleges fájljait, bejegyzéseit - legalábbis a fejlesztők elgondolása szerint - volna hivatva eltávolítani a Ccleaner Enhancer.

Én nem erőltetném különösebben.

2014. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,megfogadom a tanácsot.

Azaz nem kell olyat sem támogatni sem kitiltani a gépből,ami nincs is telepítve.

2014. febr. 19. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
A Piriform megbízható cég, a másikat nem ismerem, ki tudja, milyen toolbarokat telepítene a gépedre.
2014. febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!