Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem sikerül az Office...

Miért nem sikerül az Office telepítés pendrive-ról?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka, hogy cd-n lévő office programot ha pendrivera másolom, nem tudom arról telepíteni a netbookon. Sajnos nincs USB-s cd olvasóm, és nem tudom lemezről telepíteni.
2014. febr. 26. 22:43
 1/10 anonim válasza:
felmásolni sem engedi?
2014. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Melyik Office?

Milyen hibát ír ki?

2014. febr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kinek kell ez a Microsoft vacak? Ez ingyenes.

Itt Csomagok és PortableApps.

[link]

2014. febr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 claidheamohmor ***** válasza:

A LibreOffice egyes .docx fájlokat szarul nyit meg (akkor is, ha MS Office alatt más formátumra konvertálom).

Otthon már én se használom a MS Officet, csak ha nagyon muszáj, de amíg céges környezetből nem vész ki, addig sajnos kell egy Windows, meg egy Word a Linuxom mellé... :/

2014. febr. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 claidheamohmor ***** válasza:
Egyébként milyen netbook? Van elég tárhely? Ír ki valami hibaüzenetet a telepítés során?
2014. febr. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Win7 re próbálom feltenni az Office xp pro-t. Elindul a telepítő, de hibaüzenet jön.

"Hiba: 25003. A Microsoft Office telepítését nem lehet folytatni, mert a telepítés forrás hibás."


Az asztali gépre sokszor telepítettem már a cd-ről, és hosszú évek óta ezt használom.

2014. febr. 27. 13:12
 7/10 anonim válasza:

Támogatott operációs rendszer


Windows 2000; Windows 98; Windows ME; Windows NT; Windows Server 2003; Windows XP

2014. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy simán átmásoltad a cd tartalmát a pendrive-ra. Na az úgy nem fog menni.

Csinálj először a cd tartalmárol egy cd képfájlt pl daemontools progival aztán a netbookra is telepítsd a daemontools-t és ott olvastasd be vele a pendriveról a cd képfájlt és menni fog.

2014. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A LibreOffice nálam kifogástalanul működik, a legújabb van fent. A 3.6 után volt egy nagyon rossz időszak, nem is cseréltem le hosszabb ideig. De a 4.1 már jó, ezen a Windows7-es gépen is jó.
2014. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A LibreOffice nálam nem jó. Több olyan funkció is hiányzik belőle, ami az office-ban naponta használok...
2014. márc. 2. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!