Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy Nokia lumia 520-as...

Joska445 kérdése:

Vettem egy Nokia lumia 520-as telefont szeretnék rá. Játékokat rakni ingyen ncoron találtam leírást meg mindent de se a programot amit kell se semmi mást sem sikerült megcsinálni. Milyen program kell, meg leírnád hogy hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Lépj be a vatera.hu oldalra. Ott válaszd a termék eladása gombot. Hirdesd meg, imádkozz, hogy megvegyék, ha sikerült eladni, akkor vegyél egy androidos telefont, és megtalálsz hozzá mindent a play.google.com oldalon.
2014. febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beállítások - E-mail+fiókok - + fiók hozzáadása - itt csinálsz egy neked tetsző fiókot , és 18 feletti kórt írjál be és akkor felnőttnek vesz és nem kér semmi családi vackot és tölthetsz le bármit .
2014. febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!