Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Céges e-mail programokban...

Céges e-mail programokban lehet olyat beállítani, hogy az elküldött levél a címzett postafiókjából NE továbbítódjon automatikusan?

Figyelt kérdés

Van több ingyenes email fiókom, melyek mindegyikénél beállítottam már régen, hogy 1 bizonyos címre továbbítsanak minden levelet automatikusan. (Régi, még kényszerből használatos fiókjaim, de nem akarok egyesével belépegetni mindig mindre, ezért az átirányítás.)


Azonban többször észrevettem már, hogy a fontosabb levelek nem mindig mennek át! Ezen a héten kétszer fordult már elő, hogy cégtől jövő és személyesen nekem írt levél csak a címzett freemail-fiókomba érkezett meg, és nem továbbítódott a központi fiókomba, pedig semmit sem állítottam a beállításokon.

Úgy vettem észre, hogy mivel már korábban is felfigyeltem erre, beléptem külön a freemail-fiókba, mert tudtam, hogy várható fontos levél.


De ez mégiscsak egy macerás dolog.


Mi okozza, hogy nem megy tovább a levél???

(A hírlevelek, feliratkozások, és spamek+ szemetek, azok gond nélkül továbbítódnak ugyanonnan...)



2014. febr. 28. 10:30
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és azért kérdem, hogy a céges e-maileknél lehetséges-e ilyen beállítás, mert nem hiszem, hogy nálam lenne a hiba. Inkább arra gyanakszom, náluk vannak ilyen-olyan lehetőségek. De ezekről semmit sem tudok.

Valaki esetleg? :)

2014. febr. 28. 10:32
 2/3 menta34 ***** válasza:

Maga az e-mail protokoll ilyet nem tud.

A freemail viszont tudhat olyat, hogy spam-et nem küld tovább, netán fizetett hirdető email-jét se vagy ilyesmit.


Másik verzió, hogy a freemail átküldte, de a másik címed nem fogadta, pl. mert spambe tette, mérete nagy volt, tele volt a quotád, stb...

2014. febr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Olyan is volt igen, hogy a központi e-mailcímem a spambe rakta, ez így van, viszont a legutóbbi két levelet oda sem rakta!

Igazából egyelőre még semmi rendszerességet nem vettem észre, csak annyit, hogy épp a hivatalos levelek akadnak el, a spameket viszont nagyszerűen továbbítja a rendszer. :)

Ja és kis/normál méretű levelekről van szó.

2014. febr. 28. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!