Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 betölt az '' Üdvözöl...

Windows 7 betölt az '' Üdvözöljük '' képernyőig utána nem megy tovább hiába indítom újra a gépet semmi nem történik kb 20percig hagytam állni nem csinál semmit többi lent?

Figyelt kérdés
nem szeretném újra rakni sok fontos adat van rajta, bíztonsági mentésem nincs csökkentett modba egyből elindul de nem tudom mi lehet az oka? mit kéne tennem?

2014. márc. 2. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is ha Csökkentett módban elindul, akkor a fontos adatokat lementeném....


Utána már bátran garázdálkodhatsz... :)

2014. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kevés hely az nagyon jó ok arra hogy a windows beadja a kulcsot.


A pagefile-t rakd át egy nem töredezett partícióra.

2014. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Illetve, csökkentett módba szabadíts fel helyet ( kb 2gb )
2014. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 cooze válasza:
Gugglizz rá: "Tiszta rendszerindítás végrehajtása Windows rendszerben"
2014. márc. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha csökkentet módba el tudod índítani mentsd el az adataidat!

És indíts el egy víruskeresést (valószínűleg gépet a vírus nem engedi bootolni )

HA NEM segít sajnos újratelepítés.

Én ennyit tudtam segíteni. Szívesen

2014. márc. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha csökkentett módban elindul, akkor szerintem egy alkalmazás miatt lehet a hiba. Msconfiggal mindent le kell tiltani majd elindítani normál módban. Ha elindul, egyesével lehet engedélyezni a programokat, majd ha megvan a hibás, el kell távolítani.

Ha van hová mentened, egy usb-ről indítható linux rendszerrel tudsz menteni.

2014. márc. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megoldottam! köszi mindenkinek a választ! aki ilyen próbémával találkozik az F8 nyomja betöltésnél, és akkor '' Rendszer indítása a legutolsó helyes konfiguráció szerint '' nekem azóta tökéletes szerencsére, le is kopogom.
2014. márc. 2. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!