Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 telepítése külső...

Windows 8 telepítése külső hdd-re?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A problémám a következő: van 1 laptopom amiben sajnos meghalt a belső winchester teljesen és jelenleg nincs rá keretem hogy vegyek akár 20GB-ot is bele :(

Viszont van 1 külső hdd-m ami 500gb-os wd ssd-m.

Megoldható az erre való telepítés valahogy?

Sajnos usb 2.0-ás tehát tuti lassabb lenne mint a belsőn de ez van jelenleg.Ha van megoldás ugy hogy kell hozzá másik gép amin van rendszer az is érdekel mert van még laptop a családba:) olvastam valami win to go-t de részletesen nem írták sehol hogyan is működik. Ha valaki részletesen leírná hogy oldhatom meg azt megköszönném :)

Értek a telepítéshez a boot beállítás bios stb nem idegen, csak egyszerűen nem találok megoldást, és gondoltam biztos vannak nálam is okosabbak a témában :)

előre is köszönöm!



2014. márc. 4. 12:55
 1/1 anonim válasza:

Úgy látszik az emberi faj még nem volt képes olyan szintű fejlődésre, hogy a problémádat orvosolni tudja...

Sajna én sem tudok segíteni, de érdekelne, vajon azóta megoldódott e a problémád? habár gondolom igen. mert vagy sikerült megoldani a külsőre való telepítést, vagy lett azóta pénzed egy másik belső vinyóra. Nagyon remélem! ;)

2017. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!