Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Torrentoldalak jóklennének...

A Torrentoldalak jóklennének prezentációnak?

Figyelt kérdés

Suliban ECDL vizsgára készülve azt kaptuk feladatnak hogy egy szabadon választott témáról kellene prezentációt készíteni!

A kérdésem az lenne hogy szerintetek a torrentoldalak és a warez jó téma prezentációnak?

(a tanár aztmondta minél egyedibb annál jobb)


2014. márc. 4. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
hat ha benne vagy a temaban akkor jo lesz :)
2014. márc. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak nemtudom hogy kezdjem...
2014. márc. 4. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem ne próbáld meg :DD

torrentoldalt/warez oldalt egyszerűen át lehet alakítani fórummá (csak kiszeded a letöltés menüpontot, vagy nem illegális anyagot töltesz fel), alapból ugye a torrent illegális, ugyhogy szerintem hiába magyaráznád a tanárnak, hogy "így-meg-úgy az ingyentorrent az zöldutas" stb. sztem nem fogadná el. csinálhatnál pl: egyszerű phpbb fórumot, de semmiképpen nem ajánlatos torrent oldalt csinálni prezentációnak.

2014. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az egyediségnél szerintem nem arra gondolt, hogy ritka nem megengedett dolog :DD
2014. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hmmm. és youtubról? pl
2014. márc. 4. 17:12
 6/6 anonim ***** válasza:
youtube az elcsépelt és sz.r. régebben jó volt, de most volt a nagy bukása, már senki sem kiváncsi rá. de ha pl a bukásáról írsz, az figyelemfelkeltő. de ez csak egyéni vélemény
2014. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!