Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ráraktam egy Xp telepítőt a...

Ráraktam egy Xp telepítőt a pendrifémre és onnan szeretném elindítani a telepítőt. Azt hogy tudom Bootolni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 4. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Aki mar itt elakad, az szerintem ne akarjon telepiteni semmit. Bizd olyasvalakire a dolgot, aki ert hozza.
2014. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tengor ***** válasza:

#1 felvetése jogos.

[link] < ezek közül melyik módszerrel csináltad?

2014. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát letöltöttem a telepítőt és ráraktam pendrifére. és onnan szeretném telepíteni de előtte bootolni kell csak pendrifén nem tudom hogyan
2014. márc. 4. 21:21
 4/9 Tengor ***** válasza:
100%

A pen drive a szó, amit próbálsz leírni, csak nem sikerül.

A linkelt oldalak egyikén indulj el. Az XP nem csak úgy megy, hogy felmásolod és működik.

2014. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tabaki ***** válasza:

@ (Tengor) "amit próbálsz leírni, csak nem sikerül."

A kiejtése pedig nagyjából "pendrájv". Gondolom, te csak hallottad valakitől, lehet, hogy ő már látta leírva is, de talán ő is csak a szájhagyományból merített... Mindig becsültem a hályogkovácsokat, akik a nullánál nullább tudással győzedelmeskednek olyan feladatokban, amelyeknek az értők csak bizonyos tartózkodással mennek neki, mert tudják, mivel járhat, de nem lett volna érdemes részletesebben kifejtened, mi a szándékod? Ugye, nem fogsz őrült megdöbbenéssel reklamálni, hogy hová lettek a kedvenc játékaid, meg a készülő nagyregényed?

2014. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mondok neked egy egyszerubet ne usbre ragd ra hanem inkab szgye le egy torrentrol egy ojen telepitot ami iso fileben van es cdre valo azt ird ra a cd-re amir kicsomagoltal az iso filebol
2014. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tengor ***** válasza:
#6, bár ne mondtad volna...
2014. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6 valaszolo


Ez fajt...Nagyon.

2014. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tabaki ***** válasza:

#6

"Ó, jöjj jóbarátom, mondd el az ő szintjén"

(L'art pour l'art: Julius Caesar)

2014. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!