Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért van az hogyha le akarok...

Mért van az hogyha le akarok tölteni valamit, jóformán semmit nem találok róla?

Figyelt kérdés
Egy játékot ha le szeretnék tölteni akkor az első (és szerintem mindenkinél) az hogy beírom a google-ba. Na és itt vége is mert a sok oldalon semmit nem találok. Vagy letörölt a fájl, vagy nem is az amit keresek, vagy csak dobál ide-oda és semmit nem mutat arról hogy letölthetném. Egyszóval sz.r-t ne mér az egész. Vagy úgy jutok el egy adott programhoz hogy valakitől elkérem, vagy esetleg egy torrent oldalról vagy egy olyan oldalról ami rengeteg feltöltést tartalmaz de a google ezt nem dobja ki, csak más által elmondottak utján veszek róla tudomást. Létezik az hogy a google-ban egyáltalán találjak valamit közvetlenül amit le szeretnék tölteni?

2014. márc. 6. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt függ hogy mit akarsz letölteni
2014. márc. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:
A játék saját honlapján biztosan találsz róla valamit. Az meg a gugliban az elsők között szokott lenni.
2014. márc. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csacsi2 ***** válasza:

Rosszul keresel, pontosítsd a keresésed!


Egyes oldalak nem jelennek meg a google találatokban.

Ha biztonságos keresést használod végképp kizár káros tartalmú, felnőtt oldalakat...

Én megtalálom ami fent van valamilyen formában a neten pl. első találat egy játékra:

[link]

2014. márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kulcsszavakkal szoktam próbálkozni.

Most épp torrenttel töltöm én is azt, amit szerettem volna, csak ez nem mindig jön be, ugyanis van, hogy senki más nem tölti szinte és olyankor nagyon lassú... .

2014. márc. 6. 19:35
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

Ez már csak ilyen... használd a filehost oldalakat (hotfile,rapid,...)

Letöltőnek meg a JDownloader-t hozzá!

Regisztrálj fájlmegosztó (fórum) oldalakra oldalakra ott sokminden van ami kellhet...

2014. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!