Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha worldbe van egy képem,...

Ha worldbe van egy képem, akkor azt hogy tudom feltenni facebookra?

Figyelt kérdés
Kkészítettek nekem egy képet és átküldték worldbe van. Ezt kellene feltennem facebookra. Dde ha fel akarom tenni akkor kiírja hogy túl nagy meg nem olyan a formátum stb stb. Megpróbáltam feltenni indafotóra hogy onnan átteszem facere, de amikor tallózni akarom és megnyitom a letöltéseket ott csak 1 dolog van, és normál esetben ha megnyitom a letötéseket ottvan. Mit tudok tenni vele? Nem értek sajnos hozzá. Köszi
2014. márc. 7. 16:55
 1/4 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


Wordban kijelölöd a képet, majd CTRL+C (bemásolod a vágólapra).


Most elinditod a kedvenc képszerkesztő programodat (ha nincs akkor Paint - Start menű -> Minden Program -> Kellékek -> Paint) és ott beilleszted a vágólap tartalmát (CTRL+V vagy van Beilesztés ikon a painton).


Aztán elmented JPG - ként a képet, és azt próbálod meg feltölteni.


Sok sikert.

Üdv.

2014. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

OFF

Hozzátenni valóm már nincs, csak álmélkodom: Hogy jut eszében valakinek Wordben képet küldeni?

ON


Azért mégis, hátha valami oka van... Nem valami montázs vagy tabló, amit ott hoztak létre? Az ötlet finoman szólva is elkeserítő, de ha ez a helyzet, errefelé keresgélj, hátha találsz valami progit, amelyik igazi képpé tudja alakítani:

[link]

2014. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon, de z, az a jó hogy így én is bele tudtam írni a magamét, bár ez csak most jutott eszembe így kicsit kiegészítettem :)
2014. márc. 7. 17:41
 4/4 tabaki ***** válasza:
Ha a Wordöd már olyan újabb, amelyik tud PDF-et menteni, és van egy jobb képszerkesztőd (Gimp vagy Photoshop), akkor meg tudom mondani a frankót. Wordből mentsd el PDF-be, a PDF-et olvasd be a képszerkesztőbe (a behívásakor még nagyíthatsz is rajta), utána mentsd el (Gimpben exportáld) neked tetsző képformátumba, és kész. Pontosabban: Bele is rajzolhatsz, méretre vághatod, stb., ha hasznosnak találod.
2014. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!