Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudnám letölteni...

Honnan tudnám letölteni manuálisan a Microsoft Office 2010-hez a frissítéseit, vagy hogyan tudnám engedélyezni hogy letöltse őket a Windows Update-on keresztül?

Figyelt kérdés
Sajnos voltam olyan ügyes hogy első használatnál arra kattintottam hogy nem kérek semmilyen frissítést hozzá... és az érdekelne hogy lehet e utólag engedélyezni és ha igen akkor hol vagy hogy, hogy letöltse automatikusan őket... vagy ha nem akkor honnan tudom őket manuálisan beszerezni?

2014. márc. 8. 13:42
 1/3 Bálint117 válasza:
Milyen windowsod van?
2014. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
64 Bites Win7 Ultimate
2014. márc. 8. 16:27
 3/3 A kérdező kommentje:
ha engedélyezem neki akkor a Windows Update-on keresztül tölt le mindent... de mivel letiltottam és nem találok sehol semmi erre utaló beállítást így sehogy sem tudom át állítani hogy engedje frissíteni és akkor sem kérdi meg még egyszer hogy akarom e a frissítéseket telepíteni ha újratelepítem az office-t, csak akkor ha windowsostul ujrateszek mindent
2014. márc. 8. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!