Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom elindítani az...

Miért nem tudom elindítani az Avast telepítését?

Figyelt kérdés

Nekem meg volt a legújabb verziós avast, azt hiszem a 9.0-as, de a 8.0-as akartam letölteni mert azt jobban szeretem.

A 9.0-asat letöröltem mindenhonnan, a gépet újraindítottam, letöltöttem a 8.0-as verziót, erre azt írta ki, hogy a C-n fent maradt.

Onnan próbáltam letörölni, és akárhányszor kikattintottam, hogy ne legyen írásvédett akkor is az maradt. Szóval emiatt nem tudom telepíteni.

De akkor hogy csinálhatnám?

Valaki ha adna tippeket jó lenne!



2014. márc. 9. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Kár volt letörölnöd.

Egy vírusirtó programból mindig a legújabbat érdemes illetve kell is használni,az már fejlettebb,nagyobb biztonságot nyújt mint az elődei..

Arról nem beszélve,hogy ez a legújabb kevésbé is terheli a gépet!

Amúgy meg rejtett mappákban is van Avast-nak szemete..

2014. márc. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De hol van az Avast programban unistall vagy ehhez hasonló? Kerestem, de nem találtam.
2014. márc. 9. 10:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Szedd le a Total Commander-t állítsd be a beállításokban, hogy rejtett fájlok is láthatóak legyenek és a Total Commander-ben indíts el egy keresést a C: meghajtón avast néven. Amiket talál töröld le és utána már tudod telepíteni.
2014. márc. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!