Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan programot, ami a...

Tudtok olyan programot, ami a begépelt szövegekhez enged valamiféle tag-eket adni, ezáltal átláthatóbbá tenni a nagy mennyiségű karakterhalmazt?

Figyelt kérdés

Tehát feltételezzük, hogy minden nap írok fél oldalt, és a gondolataim kavarognak, nem mindig ugyanarról írok, de szeretném átláthatóvá tenni a dolgokat, mégpedig úgy, hogy ha megjelölhetnék minden szöveget a témakörök szerint (lehet több is egyszerre), akkor utólag átlássam az adott érdeklődési témaköröm.


The guide programot találtam, összegezni lehet, de ha egy iromány több témát ölel át, akkor már nem tudok mit kezdeni a dolgokkal, ezért gondolkodtam, hogy kéne egy weblap, ami kezel tag-eket, és akkor minden "napi bejegyzésemet" tudom több kategóriába osztani.


Nincs erre program?



2014. márc. 9. 21:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!