Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a számítógépem vírusos,...

Ha a számítógépem vírusos, lehet baja az androidos telefonomnak, ha USB kábellel rákötöm?

Figyelt kérdés
Ha a számítógépem vírusos, és rákötöm az androidos telefont a gépre, és fájlt is átrakok a telefonra, akkor a telefonom lehet vírusos?

2014. márc. 9. 21:09
 1/6 Lajos54 ***** válasza:
Ha olyan a vírus, ami "megél" a telefonon is, akkor lehet. De erre találták ki a vírusvédelmet.
2014. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most töröltem le, trójai volt. Az megélne telefonon? Amúgy telefonra milyen vírusírtót ajánlottok?
2014. márc. 10. 06:54
 3/6 nagyzsolt1 válasza:
Nekem avast van és eddig bevált
2014. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is avast!

Mert van külön PC-re androidos telefonra és KÜLÖN! táblagépre.

Alapból free version pc-re de aki gondolkozik az torrent.

2014. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Írtad hogy le lehet tölteni a fizetős verziót torrentről. Ott már nincs vírusveszély (nCore-ról töltöm azt, amit a legtöbben letöltöttek). Amúgy a vírusírtó, hogy folyamatosan megy, nem fogyasztja az aksit vagy a RAM-ot?
2014. márc. 11. 06:48
 6/6 nagyzsolt1 válasza:

A prémiumnál is van még esély rá hogy beengedi a vírust de kevesebb mint az ingyenesnél!

És telefonnál fogyasztja az aksit!

2015. febr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!