Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ipad 2 iOS 7-et hogyan lehet...

Ipad 2 iOS 7-et hogyan lehet Jailbreakelni? Még ingyenes alkalmazásokat sem tudok letölteni, mert kártyaszámot kér, de nekem nincs, ezt ki lehet valahogy kerülni?

Figyelt kérdés

Valaki aki csinálta már, leírná lépésről lépésre?


Legszívesebben kivágnám az egészet az ablakon, de nem az enyém, így nem tehetem, aki meg használni szeretné az ajándékba kapta, így annyit sem ért hozzá, mint én :)

Előre is köszi a segítséget!



2014. márc. 9. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Az Evasi0n 7 – 7.0.4 jailbreak már elérhető. Itt megtaláljátok a teljes telepítési segédletet, hogyan kell alkalmazni iOS 7 – 7.0.4 esetében az összes támogatott iPhone és iPod touch készülékeken.

Támogatott eszközök:

Az összes iOS eszköz támogatott, beleértve a legújabb iPhone 5s és 5c készülékek is, kivéve az Apple TV-t.

Támogatott iOS verziók:

7.0, 7.0.1, 7.0.2, 7.0.3, 7.0.4

Rendszerkövetelmények:

A legfrissebb verziószámú iTunes (11.1.3) szükséges a művelethez. Ajánlott, hogy a legfrissebb iOS 7.0.4 verziót telepítsd az Tunes-on keresztül. Mielőtt futtatnád az Evasi0n 7-et. Bizonyosodj meg róla, hogy nincs jelkódzár és Touch ID beállítva a készüléken. Mindenképpen készíts biztonsági mentést vagy iCloud-ba vagy a számítógépre mielőtt a jailbreak folyamatához hozzá kezdenél!

Miután a fentiekkel elkészültél, kövesd az alábbi lépéseket:

1. Töltsd le az iOS 7 – 7.0.4 Jailbreak Evasi0n 7-et Windows-ra vagy Mac-re

2. Csatlakoztasd az iOS eszközöd a számítógéphez és indítsd el az Evasi0n 7-et

3. A folyamat elindításához kattints a “Jailbreak” gombra. Az Evasi0n most telepíti a jailbreak-et, semmi teendőd nincs, csak várj pár percet, amíg végez.

4. Amikor a telepítő végzett, jelzi, hogy feloldás után keresd meg az iOS készüléked kezdőképernyőjén az Evasi0n 7 ikonját és indítsd el az app-ot a folytatáshoz. Hagyd csatlakoztatva a készüléked a géphez és automatikusan újraindul.

5. Az újraindítás után az Evasi0n elvégzi a végső simításokat és megkér, hogy oldd fel a készüléked ismét. Miután ezt megtetted, a készülék automatikusan újraindul még egyszer. Ezután megjelenik a “Done!” (Kész!) üzenet.

6. A Cydia már ott lesz az iOS készüléked kezdőképernyőjén. Lépj ki az Evasi0n 7 alkalmazásból, csatlakoztasd le a készüléked a számítógépről és indítsd el a Cydia-t!


ipad 2 -n megcsinaltam ,mukodik

2014. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. márc. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2-t az ingyenes alkalmazások letöltéséhez írtam.
2014. márc. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!
2014. ápr. 6. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!