Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal tudok egy...

Melyik programmal tudok egy ilyen képet készíteni? Az arckép fekete-fehér, de a szám piros.

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 10:22
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
photoshoppal
2014. márc. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Photoshop. külön rétegen helyezed el a szád és úgy külön tudsz színkeverést.
2014. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Tengor ***** válasza:
A PS nem két forintos program. Erre a feladatra a Gimp is tökéletesen elegendő és az ingyenes. gimp.org címről tudod leszedni.
2014. márc. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
probaverziot tudnál letölteni (felesleges lenne leszedni az egészet, kiütni, kodot kreálni rá stb.), de valoszinüleg nem fogod tudni használni a programot. kérj meg valakit, hogy csinálja meg neked
2014. márc. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
ezt a gimp nevü programot majd én is megnézem, bár én photoshopt használok, de azért kiváncsi vagyok mi ez a grimp :))
2014. márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hát akkor megpróbálom a gimpet letölteni, szerintem ezt is nehezen tudom majd használni...
2014. márc. 10. 10:48
 7/24 A kérdező kommentje:
Aki tud, egy picit segíthetne majd ebben a gimp-ben. Mondjuk h. hol tudom felrakni a képet amit szerkeszteni akarok....
2014. márc. 10. 11:12
 8/24 anonim válasza:
egyszerübb, ha megkérsz itt valakit
2014. márc. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Már felraktam.... még csak próbálkozok, nincs meg a megfelelő kép, amit majd át akarok szerkeszteni. Esetleg ha valaki azt le tudná írni, hogy egy képen hogyan tudom a szám színezni, azt nagyon megköszönném.
2014. márc. 10. 11:18
 10/24 tabaki ***** válasza:

Meg vagytok kergülve ezzel a marhasággal...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..


Kijelölöd a szádat, átmásolod egy felső rétegre, ott mondjuk Színek->Színezés... menüponttal (van több hasonló is, amit használhatsz) megváltoztatod, az eredeti réteget meg Színek->Telítetlenné tevés... menüponttal szürkíted.

2014. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!