Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud ajánlani ilyen...

Valaki tud ajánlani ilyen alkalmazást?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék zenéket készíteni. Remixre gondoltam,ilyen pörgös zenéket. De sajnos nem találtam semmilyen programot. Valki tudna ajánlani olyan programot ami ingyenes és jó erre a célra? Olyan program kéne,amit youtube verzió ként tudok elmenteni,hiszen a youtubera szeretném feltölteni. Előre is köszi a választ.
2014. márc. 10. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=AcDiRle9ZbM

Nem ingyenes, de beszerezhető !

2014. márc. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt probáltam,sajnos nagyon gagyi :///
2014. márc. 10. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez neked gagyi ??? Te nem tudod mit beszélsz. Pontosabban nem tudod mit kérsz, és nem vagy tisztában egy ilyen szoftver nyújtotta lehetőségekkel.

Egy szoftver sem fogja egy gombnyomásra elkészíteni az általad elképzelt zenét. Ez nem így működik. Igenis nagyon meg kell érte dolgozni. Inkább azt írtad volna, hogy nem tudod használni azt jobban elfogadtam volna, de erre azt mondani hogy "gagyi" az ostobaság, és hozzá nem értés.

Felejtsd el ezt a zenekészítést ! Ilyen hozzáállással nem fog menni !

2014. márc. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért gagyi,mert nem vettem meg a teljes verziót,és csak a mintát töltöttem le,ugyan is csak azt tudtam.És ott nem engedett minden menűpontot használni. Egyébként temeg olvass jobban. Ugyan is én ingyenes programot kértem erre te ide baszol egy olyat amit meg kell venni! Ugyhogy legközelebb olvasd el figyelmesebben.Kompetencia.
2014. márc. 11. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!