Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan software amivel...

Létezik olyan software amivel interaktív bemutót lehet készíteni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy van egy 3d objektum pl. egy asztal és azt szeretném ha kattintással lehetne készletből színt választani vagy szintén készletből különböző formákat.

Én valami java-s dologra gondolok ha egyáltalán van ilyen.

Tehát az lenne a lényeg, hogy 3d-ben megszerkesztek minden elemet, minden textúrát és azt más egyszerűen össze bírja rakni saját ízlésének megfelelően.

Remélem értelmesen írtam.

Köszi a segítséget



2014. márc. 10. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Autodesk Showcase szerintem pont megfelelne neked. Nem tudom, miben modellezel, de szerintem Mayaval es 3dSmax-szal tuti mukodik, azok is Autodesk szoftverek.
2014. márc. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha máshogy nem megy, berakod a mintákat a kép alá, és ahogy a vásárló rákattint egy termékre/mintára/színre, az előbb említett képen megjelenik az az object renderelve.

Ennek az a nagy hátránya, hogy minden egyes kombinációt meg kell előre csinálj.

2014. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a showcase-t mindenképp kipróbálom. (AutoCAD-et használok)

mentek a zöldek.

2014. márc. 11. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!