Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A LibreOffice-ban készített...

A LibreOffice-ban készített prezentációkat milyen formátumban kell elmenteni, hogy azt Microsoft Office PowerPoint-tal is megjeleníthető legyen?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
.ppt és .pps a biztos, de elvileg biztosított az oda-vissza átjárhatóság és az Office is kezeli a LibreO. fájljait (az egészen régiek, például 2003 nem biztos).
2014. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:
29%
Űgy vettem észre, hogy nem egészen megbízható az átvitel, egészen egyszerű esetekben (például sortörésekkel tagolt szövegek) is előállhatnak zavaró különbségek. Ki lehet tapasztalni, hogy mit használhatsz biztonságosan, de addig nem érdemes látatlanban elhinni, hogy a ppt vagy pps pontosan ugyanaz lesz.
2014. márc. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kérdés az volt melyik formátumot támogatja, nem az hogy milyen módon jeleníti meg. Különböző programok különböző alapbeállításai persze különböző megnyitást eredményezhetnek. Ettől még ugyanúgy képes lesz megnyitni azt a formátumot, legfeljebb utána kell igazítani.
2014. márc. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:
Hm, no igen, legfeljebb... Kétségtelenül igazad van, én is csak arra céloztam, hogy ne 2000 fős hallgatóság előtt szembesüljön Kérdező azzal, hogy az otthon kínos pontossággal összerakott pépétéjének a fele lecsúszott a képről.
2014. márc. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!