Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xfire-re hogy tudok képet...

Xfire-re hogy tudok képet feltölteni a profilomra?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
xfire oldalán belépsz, majd bal oldalt profile-> felül középtájt: edit profile majd felül az Avatar fül. Betallózod a képet és feltöltöd. Kész
2009. dec. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nekem nincs semmilyen Avatar fül... :(
2009. dec. 14. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:

de van én is most tettem be képet amikor az előzőt éppen írtam, eddig nekem se volt semmi kép benne. Bal oldalt lépj be a profile menübe. ha megvan, akkor felülUsername: 58ae793a

Nickname:

Location: Hungary hu

Age:

Gender: Male

Gaming Style:

Real Name:

ezek vannak felsorolva. Ott van felette a szürke fejléc, és annak a jobb végén van az edit profile. Arra rá, majd bejön egy másik ablak, ahol 8 fül látható, negyedik az avatar. Rámész, majd lejjeb tallózás, és vársz pár sec-et amíg feltölti és mentés. Bocs ha szájbarágós lett, remélem meg lesz.

2009. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

sikerült!

2009. dec. 14. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
na örülök neki, jovan! Minden jót!
2009. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!