Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lego Star Wars 1 hiba?

Balavány Vince kérdése:

Lego Star Wars 1 hiba?

Figyelt kérdés

Nah az van hogy letöltöttem a Lego Star Wars 1-et (crack-elt verzió szóval nem vettem meg :$) és először volt egy Pixel Shader v1.1 baja amit sikeresen megoldottam egy 3D-Analyze nevű programmal. De most egy másik problémája van mégpedig ez: Failed to create d3d device. Application now will exit

ezzel mit kell csinálni? mert valami .dll-es cucc lesz szerintem mert ha jól tudom a d3d-k azok .dll fájlok... nagyon kéne szeretnék játszani vele! :(



2014. márc. 12. 16:11
 1/5 A kérdező kommentje:

Itt a gépem:

Windows XP Professional (5.1, buildszám: 2600)

Intel (r) Pentium (r) 4

CPU: 3.20 GHz (2 CPUs)

RAM: 2GB DirectX 9.0c

Videókártya: Intel(r) 82945G Express Chipset Family

2014. márc. 12. 16:13
 2/5 anonim ***** válasza:
sajna ez a videokártya teljesen haszontalan játékra.. de egy directx et tudsz telepíteni és ha tudod bioszban felhúzhatod a teljesítményét de hogy segít-e valamit..
2014. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy ez rohadt szar gép de a szüleim ezt vették nekem persze nekik fullos gépük van de csak dolgoznak rajta... de megpróbálom. milyen directx-et telepítsek rá? :o
2014. márc. 15. 10:17
 4/5 anonim válasza:
Am nekem is majdnem ugyanez a probléma: csak hogy megvettem, és hibamentesen megy, meg minden, DE: laggol a játék kicsit, mégis amikor egy ilyen introt berak egy kis klippet, akkor megál és azt írja APP CRASH... szóval valaki segítsen mert hogy egy ilyen régi játék kb a minecraft lagg mentesen fut... meg minden de ez? nem... tud nekem valaki esetleg ebbe segíteni? (megvettem, szóval nem crackelt :D)
2016. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ja, és amúgy ezen a gépen működne esetleg? (hibamentesen)


Windows 7 Home Premium 32-bit SP 1 Intel Core2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz, 2,0GB RAM, NVIDIA GeForce 8800 GS

2016. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!