Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó PC játékot tudtok...

Milyen jó PC játékot tudtok ajánlani az alábbi kategóriában?

Figyelt kérdés

Keresek kalandjátékokat, amik horror, thriller témájúak, amik "hatnak" az elmére (vagyis elgondolkodtatóak de mégis ijesztőek). Olyan kellene ami NEM túlélő (Amnesia, Penumbra stb.) vagy lövöldözős.


Ez alatt példaként gondolok olyanokra, mint pl. a The Path, The Black Mirror sorozat, Stanley Parable és a Gone Home (maga a történet nem volt ijesztő, de a környezet és a hangulat igen). Indie játék is lehet.



2014. márc. 12. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Volt 2 éve egy kedvenc játékom,véletlenül találtam rá,2x-er is kijátszottam.

Remek játék,maga a környezet kiváló,és rémisztő de kegyetlenül,nyomasztó az egész,és rohadtul depis kinézete van.

Imádtam,de tényleg.

'Éjjelente a csövekből azoka kopogások' ráz a hideg most is...

És olyan vége van,hogy áhhh.....

Szóval a - Scratches - a te keresett játékod.

Feltétlenül próbáld ki.


Game Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=64lHWOCLn70


Remélem segitettem. ;)

Jó parázást.

2014. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Walking dead, 100%ban illik a leírásodra
2014. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, de sajnos már mindkettővel játszottam :( Nem lehet hogy ennyi az össz. jó játék a kategóriában? A Walking Dead az egyik kedvenc játékom. Ezek mellett még van az Anna és a Dear Esther de azokat is játszottam már. :/
2014. márc. 12. 22:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Kár hogy manapság olyan kevés az igazán jó ijesztő vagy ilyen psychological thriller kalandjáték. Milyen jó is volt a The Black Mirror annak idején. Mostanában sajnos szinte csak survival horrort adnak ki.
2014. márc. 12. 22:38
 5/7 anonim ***** válasza:
ha van ps3-mad akkór a heavy rain
2014. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
outlast ; horror
2014. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos az nincs :( az outlast az nem túlélő horror?
2014. márc. 12. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!