Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki ismeri esetleg azt a...

Valaki ismeri esetleg azt a játékot ahol valami sejt szerű valamiket irányíthatunk és az ellenséges sejteket kell megtámadni, terület elfoglalás miatt? Képet mellékeltem

Figyelt kérdés

Valami sejt szerű élőlényeket irányíthatunk, egyik bolygóról a másikra, az ellenséges területre, és ott az ellenséget kinyírjuk akkor a terület a miénk. És ezek a sejtek úgymond élnek, és írja hogy hány sejtünk van, egy részét elküldhetjük harcba másik része pedig szaporodik lassan. Rohadt jó játék. Nem is olyan régi. 2011-12-es lehet körülbelül, játszottam már csak sajnos a nevét nem tudom. Nem a spore-ra gondoltam. Pár száz megás ha jól emlékszem. Itt egy illusztráció, az alapján ahogy emlékszem még rá és a rajz tudásom alapján :D

Köszönöm.


2014. márc. 14. 10:44
 1/6 A kérdező kommentje:
2014. márc. 14. 10:44
 2/6 A kérdező kommentje:
már napok óta keresem, de nem találom :(
2014. márc. 14. 10:53
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

valami ilyesmi csak ez egy nagyon ocsmány hasonmása, és az amit én mondom nem online.

2014. márc. 14. 10:58
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm, de nem ilyenre gondoltam.

mint mondtam, a játék amit keresek az letöltős, pár száz megás. még akkoriban gameplayt is láttam róla, és úgy ismertem meg.

2014. márc. 14. 12:22
 6/6 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=62u_l_9YU1A

erre hasonlít a legjobban, pc-s, pár száz megás, és valami világos zöldes a háttér asszem.

2014. jún. 1. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!