Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most telepítettem Windows 8.1...

Kohutaki kérdése:

Most telepítettem Windows 8.1 et és HD 4600as szériás videókártyám van a gépben. Létezik hozzá ati catalyst amit tudok telepíteni?

Figyelt kérdés
Elsődleges problémám, hogy facebooknál vagy egy origónál ami tele van szöveggel, számos alkalommal hibásan jeleníti meg a karaktereket, vagyis olvashatatlanul. El vannak mosódva a betűim, viszont ha kijelölöm az egészet, akkor már megjeleníti normálisan. Hogyan tudnám orvosolni a problémát?

2014. márc. 17. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Driver fent van rendesen ? win 32/64 bites? gyártó oldaláról van a driver?


vagy a win8 adott egyet hozzá?

2014. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
iu flash /java k telepitve?
2014. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A win 32bites. A gyártó oldalán nem találtam hozzá megfelelő drivert. Kapásból telepítette a win8.1 a videókártyát. Flash és Java rendesen fent van.


Mivel próbálkozzak? Eléggé zavaró :(

2014. márc. 19. 00:26
 4/5 anonim ***** válasza:

pedig van :))


[link]

2014. márc. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor nem ez a hiba forrása, mert ezt már rég felraktam. Lehet h azért mivel ez a win8 as verzióhoz van én meg 8.1et használok?

Tehát a hiba még mindig fenáll. Mivel próbálkozzak még?

2014. márc. 20. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!