Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az origin nem enged belépni...

Krisztián0416 kérdése:

Az origin nem enged belépni mert azt írja hogy "Az első bejelentkezés alkalmával rendelkezned kell internetkapcsolattal". (amúgy van internetkapcsolat közben) és nem az első alkalom még van rajta játékom is. Miért lehet ez? Windows 8.1 (eddig ment)

Figyelt kérdés

2014. márc. 20. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Tűzfaladat nézd meg h az Origin kivételekhez van e adva ha nem, add hozzá és porbálod meg újra.
2014. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem jó :/
2014. márc. 22. 21:27
 3/6 A kérdező kommentje:
most már azt is írja, hogy "Nincs lehetőség az online bejelentkezéshez!"
2014. márc. 23. 18:36
 4/6 anonim válasza:
Egyszerü ki kell cserálned a host filet itt 1 link http://www(pont)mediafire(pont)com/download/25411c8doh48il8/Hosts(pont)rar
2014. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jajj... igazad van köszönöm!!! el is felejtettem. egy játékhoz törtem meg az origint és mikor megszereztem a játékot, ez teljesen kiment a fejemből! köszönöm szépen!
2014. márc. 26. 19:11
 6/6 Dr.Zsopy válasza:

hogy tudom kicserélni a host filet??


Válaszokat előre is köszönöm

2014. dec. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!