Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb fajta Windows...

Melyik a legjobb fajta Windows xp?

Figyelt kérdés
Ujra akarom rakni a gépet és kérdezném mijen fajta windows xp t ajánlotok ugy értem hogy pl: Home premium.. vagy profesional vagy más?
2014. márc. 20. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Van még a Windows XP 64-Bit Edition ami szerintem jó de ha mégse akkor a prof sp3-t válaszd.


De ezt tudjad ezért h "A bővített támogatás megszűnik 2014. április 8-án."

Vagyis kuka. Bár attól még használhatod csak nem lesz ajánlott.

2014. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól,hogy frissitések nem lesznek hozzá még használható marad pár évig,vírusirtók is támogatni fogják.


Win XP-ben csak home edition és professional van.

2014. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Comenteket! :)
2014. márc. 20. 22:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Windows xp sp3-mal ellehet lenni még jópár évig (én is azt használok), bár egyszer majd úgyis váltani kell, mint anno win98-ról xp-re.
2014. márc. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*utolsó vagyok; természetesen a Professionalt javaslom.
2014. márc. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Professional SP3. Amúgy XP-t semmi téren nem javasolnák, Win 7 jelenleg amit nyugodt szívvel lehet ajánlani.
2014. márc. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó:Régi gépre még mindig xp a legjobb választás.
2014. márc. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lajos54 ***** válasza:

Támogatás megszűnése ide- vagy oda, nagyon sok olyan gépen fut az XP, amire költeni már nem érdemes, de Win7-hez egy kicsit "karcsúak".

Nálunk a cégnél van több olyan 8-9 éves masina, ami anno korszerűnek számított, de azóta igencsak eljárt felette az idő. Viszont a költségvetés -egyelőre- nem bírná el a cseréjüket. Átlagos irodai célokra még mindig megfelelnek, a rajtuk lévő (jogtiszta) XP pedig még egy darabig biztosan kiszolgálja őket.

Aztán majd, ahogy a keret engedi lassanként le lesznek cserélve és akkor szép lassan kikopik az XP is.

2014. márc. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!