Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a rendszertoltome...

Fcukya kérdése:

Hogyan tudom a rendszertoltomet helyreallitani, ubuntu telepites utan?

Figyelt kérdés
Frissen telepitett ubuntu, windows helyere. a telepitesnel minden rendben volt, de amikor bekapcsolom nem talalja a grubot. korabbi dual boot probalkozasnal ugyan ez a gond:nem bootol be live usb nelkul. nem tudom mi baja lehet. laptopom tipusa asus x55 6 giga rammal i3 as procival meg egy alap videokarival. probalkoztam paranccsorral helyreallitani de nem sok sikerrel. a particiok igy neznek ki sda1 52gb, sda5 10gb mount point /, sda6 49gb mount point /home, sda3 386 gb ntfs a megmaradt d meghajto winrol, sda4 6gb swap. az sda3 on kivul mindegyik ext4 es fajlredszert hasznal. a rendszertolto az sda ra kerult. help please mert most is live usbrol irok. thx elore is

2014. márc. 22. 21:14
 1/3 Tom Benko ***** válasza:
Pontos hibaüzenet?
2014. márc. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem volt semmilyen hibauzenet, egyszeruen nem bootolt be. live usbvel es ezzel a linkkel oldottam meg:

[link]

2014. márc. 28. 03:42
 3/3 Tom Benko ***** válasza:
Hasonlóval szoptam én is este, az UEFI szopatott.
2014. márc. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!