Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történt a Windows 8.1-el?

Scofield007 kérdése:

Mi történt a Windows 8.1-el?

Figyelt kérdés

A napokban kapott egy frissítést a rendszer. Miután felrakta őket és újraindult, kaptam egy szép kék színű képet: [link] egy ilyet magyarul.

Volt még egy kézi restart, felállt a rendszer. Aztán használat közben pár probléma jelentkezett:

1. Ha a gépházat akarom megnyitni, akkor nem történik semmi, ha még egyszer megnyitom, fekete képet ad.

2. Egy mappán belül beállítom, hogy milyen elrendezése legyen. Bezárom, majd újra megnyitom: minden vissza áll az eredeti elrendezésbe. ("Részletek" elrendezésből akarok "Lista" elrendezést.

Több oldalon is utána néztem, külföldi oldalakon is keresgéltem. A hivatalos MS fórumban a parancssori "sfc /scannnow" parancsot ajánlották. Ezzel a paranccsal tényleg törlődnek az adatok? Nekem sok olyan dolog van a gépen, amit most nem tudok átmenteni.



2014. márc. 24. 17:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!