Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tudnék csinálni az android...

Mit tudnék csinálni az androidos telefonommal?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy androidos telefont 4.2.1 verzióval.

Alapból 4Gb tárhellyel rendelkezik ami ugye nem pont annyi mert a android foglal valamennyit fixen. Szóval van egy partíció amit belső tárhelynek hív a rendszer (1Gb) és egy telefon memória nevű (amit sd kartyának is hív és hisz) 1,8gb. És ezen kívül beleraktam egy 16gb-os kártyát és kiválasztottam hogy alapból az sd kártyára írjon telepítsen minden mert az lenne jó. De a telefon ettől függetlenül az 1gb helyre pakolja a dolgokat szedtem le hozzá appot hogy átmozgathassam a sd kártyára a dolgokat de valamiért ő ezután az 1.8gb partícióba rakja a dolgokat az igazi sd kártya helyett (csak a fényképeket videókat menti az sd kártyára).

Lehet egy cseppet zavaros. De a kérdésem az lenne mit kéne vagy mit tudok csinálnom a telefonnal hogy alapjáraton a 16gb-os kártyára telepítsen töltsön le?

(fikázó rossz indulatú komentek mellőzését kérem, illetve a dobd ki a p...ba és társait is köszönöm)



#Android #partíció #tárhely kezelés
2014. márc. 24. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Link2SD-vel lehetne, de külön partícionálnod kell az sd-t hozzá, és mindig van kockázata, hogy bedől egy fagyáskor az egész, bár a script már kb mindenre fel van készítve. Viszont ha 1G belsőm lenne, eszembe se jutna ilyesmi. Jó, ha elindul szegény, mire kezd az az egy giga tele lenni. A játékok meg úgyis tudnak hagyományos app2sd-t, és/vagy a hatalmas adathalmazokat élből a külső sd-re pakolják.


A belső memória elérési és olvasási sebessége is általában sokkal gyorsabb, mint az sd kártyáé.

2014. márc. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sikerült? Én egyébként gépen keresztül szoktam átteni a megfelelő partícióra, mert nekem is gond volt ez régen, de találtam egy progit amivel megoldódott.
2014. márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem eggyelőre nem sikerült
2014. ápr. 1. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!