Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagyon leterhelné a gépem egy...

Nagyon leterhelné a gépem egy win 8.1 (ez van alapból) és egy Ubuntu 13.10 dualboot? Spec. Lejjebb

Figyelt kérdés

Esetleg akármi kellemetlenségem lehet a dualboot tól (ezen főképp adatvesztést értek, de akármi mást gond)


intel dualcore 1500mhz

intel hd integrált vidi

500gb hdd

4gb ram



2014. márc. 25. 19:19
 1/4 tabaki ***** válasza:
100%

Miért terhelné le? Egyszerre csak az egyik rendszer fut, és az Ubuntu könnyűsúlyú a Windowshoz képest.

Az adatok terén én semmiféle problémát nem tapasztaltam, pedig linuxból rendszeresen átnyúlkálok a Windows területére is.

2014. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válszt

akkor idelyelinuxosodni :))

csak nem mertem addíg válykálni a rendszerek között míg valaki azt nem mondja: csináld nyugodtan!!

2014. márc. 25. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre csak egy rendszer fut.

Létrehozol egy külön partíciót a Linuxnak és oda felrakod, ennyi az egész :)

2014. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:

@19:36:

Érdemes megismerkedni vele. A dualboot nagyon jó arra, hogy ne egy délután döntsd el, hogy a linux értelmetlen és kezelhetetlen baromság, és ezért egy életre visszatérsz a Windowshoz. Így lesz időd kitapasztalni (nem, mintha akkora erőfeszítést követelne, és az Ubuntu meg pláne simulékony disztró), és meglehet, hogy inkább kényelmesebbnek fogod találni, nem beszélve az egyéb előnyökről.

2014. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!